pár slov na úvod
Cestuju, Doporučuju, Jóguju, Pečuju, V kuchyni

Pár slov na úvod

Těší mě, že jste tady a teď a zajímáte se o můj pohled na svět. Ha, první věta a dokonce se i neúmyslně rýmuje! Jsem vděčná, že na chvíli zpomalíte a vrátíte se ke starému dobrému čtení. Psát mě bavilo už od malička – nejdříve to začalo u tajného deníčku, pak to v mém náctiletém období pokračovalo básněním o kosmetice, knižními recenzemi a nakonec i psaním článků pro různorodé portály a weby.

Takže vím, co to znamená dostat hodnotné produkty zadarmo. Vím přesně, jaké emoce to v člověku vzbudí, jak nespravedlivě to navenek může působit. Ale také vím, jak nepříjemný svazující pocit nastane, když vám nepřichází originální slova, neplyne to, jak by mělo, ale termín odevzdání je už o půlnoci.

Proto jsem se po kratší pauze vrátila k mému nejmilejšímu projevu, psanému projevu, ale tentokrát prostřednictvím vlastního blogu. Blogu, který si vytvářím podle svých představ, hodnot a divokých snů. Online prostor, který je poháněn mou silou a vírou, nikoliv stanovenými termíny a pravidly někoho jiného. Živoucí blog, který může být jeden týden zahlcován smrští nových článků, následně pak dva týdny může dřímat bez jediného nového příspěvku.

A kdo jsem, abych vám radila?

Jsem obyčejný člověk, stejně jako vy. Jsem dvacetiletá holka s touhou sdílet rady a tipy, které mi pomohly. Chci je společně se svými názory a myšlenkami předat dál, aby zpříjemnily život i někomu dalšímu.

Co se týče mých specializací a znalostí v konkrétních oblastech, v ničem nejsem certifikovaný expert. Nejsem nutriční terapeutka, osobní trenérka, lektorka jógy či profesionální kosmetička. Nic takového. Ale i kdybych něčím z toho byla (a ten den, kdy budu moct „ofiko“ učit jógu, se blíží!!!), nic se na mé následující prosbě nezmění. *Dodatek z roku 2021: přestože už mám papíry na učení jógy (hurá, hurá, HURÁ!), stále naprosto souhlasím s tím, co jsem výše napsala 🙂

Důvěřuj, ale prověřuj.

Tři mocná slova, která mějte na paměti. Ať už se jedná o půjčení peněz, sdělení tajemství nebo důvěřování online informacím a jejich slepému následování. Snažím se být maximálně upřímná a fakta, která sdílím, si vždy ověřuji z několika zdrojů, které pak zahrnuji na konec daného článku. Stejně jako sdílím i inspiraci, která mi pomáhá k vytvoření online obsahu.

Proto si ani tady nezapomeňte zachovat čistou hlavu, nenechte se strhnout aktuálním trendem nebo doporučením slavné celebrity. Vždycky poslouchejte svůj vnitřní hlas, pocity a intuici, která vás vede tím správným směrem. Buďte sami sobě kompasem.

Doufám, že si čas strávený na blogu užijete a objevíte něco zajímavého.

Pokud mi chcete cokoliv sdělit, budu moc ráda. Můžete tak učinit tady.

Chcete mě sledovat z jiného úhlu? Mrkněte na můj Instagram.

Chcete si se mnou zajógovat? Buď můžete přijít na veřejnou lekci – asi nemusím popisovat, že nad osobní setkání prostě a jednoduše NENÍ. Pokud z jakéhokoli důvodu nemůžete dorazit, pár videí mám na YouTube, která jsou výplodem nadmíry volného času za dob karantén 😉

S láskou

Vendula Jindrová, autorka