Warning: Zend OPcache API is restricted by "restrict_api" configuration directive in /data/8/e/8e77e256-96f6-4a86-a965-875eeb10e694/vedomevdome.cz/web/wp-content/plugins/w3-total-cache/SystemOpCache_Core.php on line 13
Domácí manikúra - Vědomě v domě
domácí manikúra
Pečuju

Domácí manikúra

Dneska vám představím osvědčený postup domácí manikúry, na který nedám dopustit už pěknou řádku let. Technika je jednoduchá, rychlá a vydrží. U mě konkrétně vydrží v opravdu pěkném stavu většinou něco kolem týdne. Nechte se inspirovat a s chutí do toho!

laky Essie
laky Essie

Před aplikací je důležité mít nehty odlakované, očistěné, zastřižené a opilované. Lak aplikujeme vždy v tenčí vrstvě. Mezi jednotlivými vrstvami si nechte dostatek času na zaschnutí laku (cca 5 min).

To by mělo být vše podstatné pro začátek. Teď už se můžeme vrhnout na následující kroky:

 1. ZÁKLADNÍ VRSTVA – podkladová báze, tzv. base coat

  Zoya Anchor Base Coat
  Zoya Anchor Base Coat
 2. BAREVNÁ VRSTVA – vybraná barva: mám ráda laky Essie, mají obrovský výběr odstínů, dále také Orly a O.P.I.

  Essie
  Essie
 3. BAREVNÁ VRSTVA – aplikujeme druhou vrstvu zvolené barvy

  Orly
  Orly
 4. ZÁVĚREČNÁ VRSTVA – vrchní lak, tzv. top coat: jednoznačně doporučuju Sally Hansen

  Sally Hansen Insta-Dri
  Sally Hansen Insta-Dri

Pokud zvažujete, do jakého laku je nejlepší investovat (base coatu / barevného / top coatu), rozseknu to za vás. Bez pochyb si pořiďte kvalitní base coat a top coat, barva není až tak důležitá. Na base coatu záleží, protože je v přímém kontaktu s nehtem, chrání ho před barvou a usnadňuje a upevňuje nanášení dalších vrstev. Pro zdraví svých nehtů se tedy primárně zaměřte na kvalitní base coat. Neopomeňte ani top coat, který manikúru „zapečetí“, barvě dodá lesk, odolnost a značně prodlouží celkovou výdrž manikúry.

Lakování zdar!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *