Doporučuju

Knihy, které mi zásadně změnily život

Objevte knihy, které mi otevřely oči srdce. Bez váhání bych je doporučila komukoliv! Neustále se k ním vracím, jsou to klenoty, ve kterých pokaždé nacházím něco nového.


Nová země – Eckhart Tolle

Cesta k novému vnímání našeho bytí a lidského prožitku… Tahle kniha je mnohem zajímavější, než se na první pohled může zdát. Pomůže vám na svět nahlížet jinak, nově a otevřeně.

 

Moc přítomného okamžiku – Eckhart Tolle

Žít v přítomnosti… snadno se to říká, ale realita je většinou stejně trochu jiná. Proč bychom to vůbec měli dělat? Nemyslet na minulost, neobávat se budoucnosti a plně si užívat přítomnost? Díky téhle knize pochopíte jednou provždy, proč je přítomnost tak mocná a jak k ní přistupovat.

 

Nespoutaná duše – Michael A. Singer

Tohle je poklad! Neptejte se na podrobnosti, prostě si knihu přečtěte. Pomalu vnímejte každé slovo. Ona by se totiž každá věta mohla bez problému použít jako citát, tak výjimečné dílo to je, tolik pravdy!

 

 

Čtyři dohody – Don Miguel Ruiz

Základní prostá pravidla pro vědomější a snadnější žití.

 

 

Alchymista – Paulo Coelho

Neskutečně silný, čtivý příběh, který v sobě skrývá mnohem víc.

 

 

Think Like a Monk – Jay Shetty

Úžasná kniha, která je zatím dostupná jen v anglickém originále. Napsal ji můj milovaný Jay Shetty, bývalý mnich, který předává a sdílí starodávnou moudrost svěžím, moderním způsobem, který je jednoduše pochopitelný.

 

Probuďte své božství – Joe Dispenza

Ze všech zmíněných titulů je tohle nejvíce vědecky orientovaná kniha – možná o to důvěryhodnější pro nás, čtenáře, je. Autor mluví o způsobech, jak dosáhnout mimořádných stavů bytí. Rozebírá a popisuje např. energie, frekvence, meditace, nehmotné „neviditelno“ kolem nás a hlavně sdílí skutečné příběhy uzdravených jedinců, které vám teprve vyrazí dech a potvrdí, že všechno je možné.

 

Zázračný úklid – Marie Kondo

Minimalistický průvodce pořádným úklidem – jak v domácnosti, šatníku a šuplících, tak i ve vašem životě.


P.S. Další tipy na mé oblíbené knihy najdete v tomhle článku 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *