Lusn Nový Smíchov
Doporučuju, Pečuju

Co je v Lushi nejlepší

V Lushi na Novém Smíchově jsem pracovala něco přes rok. Za tu dobu jsem vyzkoušela téměř všechno, co bylo v nabídce. Na co z více jak 200 různých produktů dodnes nedám dopustit?

  • čistící mýdlo na obličej Coalface – pleť máte vyčištěnou za pár sekund. Doslova. V jednoduchosti je síla.


  • kávová obličejová maska Cup O´ Coffee – dokonalá maska s tou nejnávykovější vůní! Navíc ji ani nemusíte skladovat v ledničce. Aneb když už jste kávy měli pro dnešek dost, ale chcete další.


  • krém na tělo a na ruce Charity Pot – jemná, nevtíravá vůně a důkladné vyživení. Na masáže jako stvořený. A to nejlepší? Celou částku Lush věnuje charitativním organizacím. Vypadá to, že tohle je další možnost, jak projevit laskavost a zároveň si také udělat radost.


  • pěna do koupele Sleepy, The Comforter , Matcha Roll a Cinnamon Roll – tady se řiďte zcela čistě podle toho, co vám osobně voní. Plus je dobré zvážit poměr velikost/cena. Zrovna u všech zmíněných pěn máte hromadu bublinek za dobrou cenu. A to chcete!


  • čistící šampon Big – jeden ze tří nejprodávanějších produktů vůbec. Víc objemu už nejde.


  • medový šampuk alias tuhý šampon Honey I Washed My Hair – sladká karamelová vůně, lesklé a posílené vlasy.


  • nejvýživnější kondicionér Candy Rain – zkrotí a posílí i ty nejdivočejší kadeře.


  • tuhý parfém Lord of Misrule – podmanivá podzimní vůně vanilky, pačuli a černého pepře. Pro svou praktičnost ideální do kabelky.


  • sprcháč Honey I Washed the Kids (dříve pod názvem It´´ s Raining Men) – opojná sladká vůně medu a bergamotu, která sedne skoro všem. Krémová konzistence, kterou nemá žádný jiný sprcháč. Hebká pěna, která je ideální na holení. Co víc si přát?


BONUS NA ZÁVĚR: Co pro pány?

Všechno je unisex, ale osobně doporučuju cokoliv z řady Dirty. A pokud nechcete rozmýšlet ani nad tím, co konkrétně vybrat, tak sprcháč Dirty Springwash je váš nejlepší kámoš. Za něj dávám ruku do ohně.


Přestože pracuju pro Lush, tento článek (stejně jako všechny ostatní) vznikl pouze z mé iniciativy. Je jen mým rozhodnutím, jaké produkty vám ukazuju. To, co perfektně sedne jednomu člověku (v tomto případě mně), nemusí vyhovovat druhému (vám) – ostatně proto je v Lushi k dispozici poměrně velké množství asistentů připravených poradit.