brighton
Cestuju

Brighton

Brighton, přímořské město, které, uch, je naprosto snové a hned bych si dokázala živě představit, že v něm žiju. Moře a pláž na dosah ruky, mořský vánek ve vlasech, jekot racků, hodinová vzdálenost do Londýna, Undercliff Walk aneb procházky přímo pod útesy, výlety do přírody jako je Devil´ s Dyke a Seven Sisters a spousta fajnových míst, kde se dobře najíst.

Nejsem jediná, komu se tyhle zjevné výhody zalíbily. Ostatně proto se v Brightonu usazují celebrity jako např. Adele a Zoe Sugg. Ale od toho tu nejsme, že? 😀 Ještě bych dodala, že v Brightonu skoro všude dojdete pěšky, takže můžete dát sbohem přecpanému metru a nepříjemnému drkotání v autobusech. Brighton navíc vyzařuje hodně uvolněnou energií, kterou vás obklopí, sotva se mu ocitnete na blízku. Řekněte, co víc si přát?

A ještě! Před odjezdem doporučuju mrknout na následující články, najdete v nich cenné tipy: The Perfect Weekend in Brighton, Top Vegan Spots In Brighton a pro milovníky kávy Five Coffee Spots You Gotta Try.

P.S. Jestli se ocitnete v Brightonu, udělejte si laskavost a jděte na jídlo do Purezzy, což je naprosto famózní italská (a čistě rostlinná) restaurace, slintám ještě teď! ♥

barevné domky
bez racků by to nebylo ono

Brighton Pier, ikonické molo
mořeeeee
Sea Life
(skoro) pod vodou
impozantní Royal Pavilion
zahrady u paláce

výšlap na křídové skály Seven Sisters
Seven Sisters – jeden z nejkrásnějších výletů mého života
tenhle přenádherný výhled můžete znát z nějakého romantického filmu, točila se jich tu spousta