Doporučuju

Oblíbenci: leden 2021

JÍDLO

  • v poslední době jsem si zamilovala rostlinné náhražky masa – konkrétně to jsou Vivera kuřecí nugetky nebo rybí prsty a také Garden Gourmet Veggie burger. Výrobky mají opravdu promakanou chuť! Jasně, našla bych spoustu důvodů, proč si dát jiné, prospěšnější potraviny než právě tyto, proto si na ně snažím moc nezvykat a jím je spíše výjimečně. Ale když vám nehraje čas do karet nebo si chcete dát něco hotového, co jen osmažíte na pánvi, s tímhle máte vyhráno. Ještě plánuju vyzkoušet The Vegetarian Butcher, pokud se osvědčí, můžete zmínku čekat v dalších oblíbencích.
  • teď v zimních měsících mám často chuť na horkou čokoládu. Když si nechci dělat svou, sahám po brněnské Ajale. Jejich směs stačí zalít horkou vodou nebo mlékem, promíchat a je hotovo. Já mám ráda nápoje hodně mléčné, tak dávám napůl horkou vodu a napůl našlehané rostlinné mléko. Mňamka největší!!!
naboso ve sněhu

KNIHY

FILMY A SERIÁLY

HUDBA

ZÁŽITKY

  • chození bosky ve sněhu – to je panečku zážitek!!! Snad nikdy jsem se necítila víc naživu. Pokud se vám naskytne možnost, čapněte ji za pačesy a jděte na boso do sněhu, je to neskutečná paráda.
Sweet and Sour Tofu Stir Fry

RECEPTY

OSTATNÍ

  • roušky 100% Human – konečně jsem sehnala látkové roušky, které jsou na nošení pohodlné, vizuálně krásné a zároveň vám nezruinují peněženku